Výkladní skříň - nabídka práce ve školce

popis pozice:

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na místo hlavního učitele. Jsme dětská skupina (cca 20 dětí na 3 učitele) a snažíme se o propojení třech různých prvků - rodinné prostředí s laskavým přístupem, montessori prostředí, každodenní výuka angličtiny. Pokud vás zaujala naše vize, rádi se s vámi potkáme a společně popovídáme o podrobnostech.
Termín nástupu: září 2021

Více informací ZDE

DOPORUČUJEME

Ing. Alena Harnová, MBA:
Mentální brzdy v podnikání a jak je jednoduše překonáte i vy 

Autorka Ing. Alena Harnová, MBA pracovala dvacet let velkých korporacích a teď je deset let na volné noze. Své bohaté zkušenosti chce předávat ženám, které už začaly podnikat nebo o tom teprve uvažují, ale je pro ně důležité udržet si také volný čas pro rodinu.I ona v určitých obdobích řeší paralelně větší projekty pro velké firmy a malá zadání, má dvě děti, ráda cestuje, a tak je pro ni kromě financí důležitá i možnost zorganizovat si čas podle svých potřeb a přání. Stanovení priorit a balancování mezi nimi je tak jejím každodenním chlebem..

Tato kniha je určena všem, kteří začínají podnikat nebo o tom třeba teprve uvažují. V jednoduchých a srozumitelných krocích Vám e-book na 177 stranách nabízí návod, jak překonávat jednotlivé překážky v začátcích, jak si stanovovat a dodržovat plány a cíle, na co se připravit, jak se úskalím vyhnout, jak si udržet správný směr, ale i balanc mezi podnikáním a rodinným životem.

A protože důležitou roli ve vašem podnikání hraje i správné nastavení ceny za vaše služby, věnuji této tematice samostatný e-book, který při koupi této e-knihy získáváte zdarma jako bonus.

A nakonec ještě jeden dárek k této knize- pracovní listy, které vás budou jednotlivými kapitolami provázet, budou vám usnadňovat práci a přehledně tak uvidíte svůj pokrok.