Firemní vzdělávání

poptáváte pro své zaměstnance rekvalifikační kurzy, profesní zkoušky nebo řešíte vzdělávání managementu? Potřebujete mentora pro oblast personalistiky nebo managementu? Potom neváhejte obrátit se na nás s požadavkem. Vaše představy společně doladíme tak, abyste byli maximálně spokojení. 

rekvalifikační kurzy

profesní zkoušky

vzdělávání managementu

soft skills


Podívejte se na naše reference.

mentoring


Mentoring je spolupráce mezi mentorem a menteem. Tento proces se provádí v oblasti zájmu menteeho a za pomoci mentora, což je člověk s většími zkušenostmi z dané oblasti. Ten svému svěřenci zprostředkovává osvědčené přístupy a postupy. Mentor je pomocníkem, průvodcem, znalcem procesu mentoringu a této znalosti využívá k tomu, aby pomáhal menteemu v osobnostním růstu a sebepřekračování, v získávání pracovních kompetencí, a to v zájmu svém a v zájmu zaměstnavatele.

Proces mentoringu má svá pravidla, přesto jeho průběh je vždy odlišný. Je vzájemnou interakcí mentora a menteeho, jejich typologii, je závislý na mnoha okolnostech, zejména pracovních a osobních. Je tvořivým procesem, jehož cíle jsou nastaveny a průběžně sledovány a evaluovány.

Co v této oblasti firmám a úřadům nabízíme?
1. semináře, kurzy a výcvik budoucích mentorů (otevřené i na zakázku)
2. externí mentoring pro manažery 
3. externí týmový mentoring